22 Nisan 2013 #1756629

İş Bankası Kart Aidatı İadesi!

Yaklaşık 5 senedir iş bankası müşterisiyim ve geçen sene kredi kartı almaya karar verdim ve servis yetkilisi arkadaşa kart aidatının alınıp alınmadığını sorduğumda kartımı aktif olarak kullanırsam aidat alınmayacağını ve hatta aidat ücreti kesilirse kendilerinin ücreti geri iade edeceklerini belirttiler.Fakat aradan bir sene geçti ve ekstreye baktığımda yıllık aidat kesilmişti.


Bankaya gittiğimde bir dilekçe doldurmamı ona göre değerlendirme yapılacağı söylendi. Daha sonra evime bir mektup geldi ve kart aidatımın geri ödemesinin yerine getirilemeyeceği yazıyordu. Sonuç olarak iade talebim yerine getirilmez ise kredi kartı ve vadeli vadesiz tüm hesaplarımı kapatacağım.

Sinan 60 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön