09 Nisan 2013 #1731929

İş Bankası Kart Aidatı İade Sistemine Kartım Kapalıymış!

Bir kaç gün önce yılda sadece 1-2 defa kullandığım ve iPhone uygulamaları için kayıt vermiş olduğum Visa kredi kartıma 40 tl aidat geldi, 1 yıl boyunca değil 40 tl 5 tl dahi kullanmadığım kredi kartımın bu aidatı için 8 Nisan tarihinde iş bankası müşteri hizmetlerini arayıp durumu söyledim, sistemden kontrol etmiş kredi kartım aidat iadesine kapalıymış! ne demekse bu artık!


Aynı bankanın aynı şubesinden master kredi kartımda var ve aylık 1000-1500 tl civarında işlem yapıyorum. Müşteri hizmetlerinde kredi kartımı aldığım şubeye gitmem gerektiği söylendi oysa ben artık o ilde değilim. Tarafıma borç çıkarılan bu 40 tl aidatın silinerek mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Osman 167 Okunma

Cevaplar

  • Osman10 Nisan 2013

    Bankanın vermiş olduğu 3 ayda 1500 tl harcama koşulu ile kart aidatını iade şeklinde anlaşmaya vardık. Koşulsuz kabul yok malesef. Siğer bir konuda şikayet ve öneri için vermiş olduğunuz numaralardan hiç bir sorunumuzu çözemediğimiz için buraya yazıyoruz.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön