21 Haziran 2013

İş Bankası Kart Aidatı Alıyor!

14 senedir kullandığım ve şimdiye kadar hiç ödemediğim kart aidatını bu ay istedi benden İş Bankası.2-3 kez mail ve telefon trafiği sonucu istemekte ısrar ettiler ve bende kredi kartımı ve 3 adet otomatik ödeme talimatımı iptal ettirdim. Aferin İş Bankası 40 TL için 14 yıllık müşterini bir köşeye attın.

Ersen 20 Okunma

Cevaplar

  • Ersen24 Haziran 2013

    banka tamamen bireysel davranıyor müşteri memnuniyeti olsaydı 14 yıllık müşterisini 40 tl lik kart aidatı yüzünden terketmezdi bence.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön