16 Ocak 2014 #2237186

İş Bankası Kart Aidatı Alıyor

Kaç yıldır İş Bankası ile çalışıyorum ama bu kadarı da ayıp yanı. Kapattırdığım kredi kartı için son ödemeden 1 gün geçtiği için 75 krş faiz alan siz, benim hesabımdan benden izinsiz 2 tane kart ücreti kesiyorsunuz ve 7/24 dediğiniz müşteri hizmetlerini arıyorum, 20 dk bekliyorum ama sonunda açan bile olmuyor.


Sizin bankacılık anlayışınız para almaya gelince anlaşılıyor. Tüketici hakları denilen bir şey var bu ülkede onları da kaale almıyorsunuz ama şöyle bir karar var hatırlatırım;4077/6 okuyun da milletin haberi bile olmadan aldığınız paraları vermek için çalışın.

Fatih 61 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön