30 Ağustos 2013 #1984999

İş Bankası Kart Aidatı Alıyor!

İş Bankası'nın bütün bireysel uygulamalarını kullanan bir müşterinizim ve 5437********6731 kartınızı yüklü miktarda kullanmaktayım. Her yıl kartımın aidatını ödemekteyim. Ancak çeşitli tüketici mahkemelerde ve yargıtay mahkemelerinde "Kredi kartı aidatı,Üyelik aidatı adları altında tüketicilerden tahsili haksız olduğu sabitlenmiştir."


Bu çerçevede; 28/08/2013 tarihinde "Üyelik aidatı BN:0133-302035" adı altında kesilen 40 TL tutarlı ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde kredi kartımı iptal edeceğimi, bir müşterinizi kaybedeceğinizi, kredi kartı aidatını almak için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı bildirmek isterim.

Muiz 71 Okunma

Cevaplar

  • Muiz'in Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2013

    iade edilmiştir teşekkürler

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön