16 Mart 2013 #1689772

İş Bankası Kart Aidatı Alınmıyor Diyerek Yanılttılar!

Üniversite öğrencisiyim.3 sene önce okula geldiğimde bana kartını kart aidatı alınmıyor diyerek yoğun ricalar sonucu verdiler. Ben de tamam nasılsa aidat alınmıyor dursun dedim.Okulla olan ortaklığı da göz boyadı diyebilirim.Fakat son gelen yeni kartımdan hesapları incelememden sonra farkettim ki 20 tl çekmişler.Madem ücret almıyoruz diye bu kart verildi niye 20 tl kesiliyor.Kartımdan çekilen 20 tl nin iadesinin yapılmasını,iade yapılmadığı takdirde tüketici hakem heyetine başvurup ücretin iadesini isteyeceğimi arz ederim.


4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen ‘Sözleşmelerdeki Haksız Şartları' sözleşmesine bakınız.

Vasıf 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön