19 Şubat 2013

İş Bankası Kart Aidatı Alındı!

İş Bankası kart aidatı alıyor. Ben öğrenciyim 20 tl mi üyelik aidatı olarak kesti fakat başka bir arkadaşımın başına bu olay gelmedi.Dilekçe verdim ve en kısa zamanda paramın yatırılmasını istiyorum aksi takdirde kartımı iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Bahadır 10 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır19 Şubat 2013

    Yani alınan bu aidatın legal olduğunu ve alacağınızı belirtiyorsunuz anladığım kadarıyla? Masraflardan bahsedilmiş de İş Bankası Vakıf malı oldu da benim mi haberim yok. Zaten benim her alışverişimde, bankaya yatırılan her kuruşta kazancınız sağlanıyor. Böyle komik bir cevap metni göndermemi sağladığınız için sizede ayrıca teşekkürler :) Eğer öğrenci olduğum halde aidat kesilecekse kartımı iptal ettirip böyle saçma sapan aidatlar almayan başka bir bankadan kredi kartı çıkartmak durumunda kalacağım, asıl ben teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön