14 Ekim 2016 #6687424

İş Bankası Kart Aidatı Aldı!

2011 yılında İş Bankası 'ndan çıkardığım "sözde" kart aidatı olmayan İş'te Üniversiteli kartımdan her sene kart aidatı çekilmeye ısrarla devam ediliyor. 10.10.2016 tarihinde gene 54 TL gibi bir kart aidatı yansıtıldı. Ben bunun iadesini talep ettiğimde gerekli talep açıldı ve ışık hızında bana iadenin mümkün olmadığı söylendi. Kart aidatlarının gelecek dönemler için alındığını biliyorum. Bu sebepten kartımı bir daha kullanmayacağım sonuçta ve bu yüzden kartımın kapatılmasını ve aidatını istedim. Ancak buna rağmen bunun mümkün olmadığını söylediler. Bunun bir yasal hakları olduğunu söylediler Aynı sorunu başka bir banka ile yaşadığımdaysa bu banka bana bunu hemen iade etti. Herhalde diğer bankalar yasaları çiğneyebiliyor ya da İş Bankası'nın işine gelmiyor. Tüketici mahkemelerinde bende yasaların bana verdiği hakları kullanacağım ama.

Berker 343 Okunma

Cevaplar

  • Berker14 Ekim 2016

    Kendileri bana ulaştılar ama gene "sözde" yaptılar bu işi. Gün içerisinde attıkları mailin aynısını attılar. Bir de sonradan öğrendim ki maaş hesabınız bu bankada ise kredi kartı aidatı alınmıyormuş. Ve evet tahmin edildiği gibi maaşım da bu bankaya yatmakta.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön