19 Nisan 2013 #1752372

İş Bankası Kart Aidatı!

Neredeyse 10 yıllık İşbankası müşterisiyim. Senelerce alınan kart aidatları, işl. ücreti için ses çıkarmadığımdan dolayı olsa gerek, hala kart aidatları dönemsel olarak yılda iki kere olarak hem kredi kartım hemde vadesiz hesabım için ayrı ayrı kesiliyor.


Tüm aidat ve hesap işletim ücretlerini iade etmesini talep ediyorum. Eğer olumlu bir yanıt alamazsam Tüketici Hakem Heyetine dilekçe ile başvuracağım. Ayrıca kredi kartım ve vadesiz hesabımı tamamen kapatacağım.

Sezgin 102 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön