17 Nisan 2013 #1749001

İş Bankası Kart Aidatı!

İş Bankası 5437 7*** **** **38 numaralı kredi kart hamiliyim. 25 nisan 2013 son ödeme tarihli hesap bildirim cetvelinde yer alan 40 TL tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebini haksız bulup itiraz ediyorum.


Banka ile aramda tanzim edilmiş Kredi Kartları Üyelik Sözleşmesi’nde her ne kadar kart ücreti alınacağı belirtilmişse de, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6.Maddesi gereğince bu sözleşme önceden hazırlanmış standart bir sözleşme olup bankan tarafından tek taraflı olarak sözleşmeye konmuş, haksız bir koşuldur.


Bu nedenle talep edilen 25 nisan 2013 son ödeme tarihli 40 TL tutarındaki kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu diliyorum.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön