31 Ocak 2015

İş Bankası Kart Aidatı!

İş Bankası kart aidat ücreti kesmiş 45 dakika müşteri temsilcisine aradım genel merkezden olumsuz cevap geldi. Kart aidatı kesilmiyor derken neden bu işlem uygulanıyor.

Aylin 381 Okunma

Cevaplar

  • Aylin03 Şubat 2015

    Çağrı merkezine aradım ve müşteri memnuniyeti için bu aidat kesilir geri İade ye olumsuz yanıt gelmiştir dediler genel merkezden. Annem bir dilekçe ve ücreti geri yatırılırken benim neden aidat işlemim geri İade yapılmıyor.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön