20 Ocak 2016 #4705260

İş Bankası Kart Aidatı!

2012 yılından beri hem maaş hesabı hem kredi kartını kullandığım, ödemeleri hiç aksatmadığı bir bankanın 7-8 aydır aktif kullanmayı bıraktığım kredi kartını bu ay tek 1 harcama yapmamdan dolayı hiç acımadan hemen 54 TL kart aidat ücreti yansıtmış olmaları ne bankacılığa ne de iş politikasına sığar.


Hakkımı arama konusunda her yolu deneyeceğim. Ayrıca fon da kalmış olan 300 TL gibi bir paranın "hesabınız bloke" diye yanıltılarak üstüne yatılması konusunun da arkasına düşmemiştim. Şimdi bu konununda takipçisi olacağım. Yeter artık insanların kanını emdiğiniz. Kart iptali için başvurdum. Eşimin ve iş yerimizin aktif kullandığı 10'un üzerinde İş Bankası kartının da iptali için uğraşacağım.

Gamze 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön