19 Eylül 2013 #2020649

İş Bankası Kapattırdığım Kredi Kartımın Tesadüfen Borcu Olduğunu Öğrendim!

1 ay önce İzmit şubenize banka kartıma gelen 100 TL' lik hesap işletim ücretine itiraz etmek ve de kapattırmak için gittiğimde bir şokla daha karşılaştım. Yaklaşık 2 yıl önce kapattırdığım maximum kredi kartımın 110 TL 'lik borcunun olduğunu öğrendim. Nasıl oluyor da borcu olan bir kart kapattırılabiliyor?


Öncelikle bunun izahını istiyorum. Ayrıca bu ücret içinde benim hiçbir harcamamın olmadığı da anlaşılmıştır. Dilekçeyle şikayetimi bildirdiğim halde cevap gelmemiştir. Uzun zamandır borçsuz bir şekilde kapattırdığım var olmayan bir kartın borcunu ödemeyi kabul etmiyor,bu konuda gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

Sevim 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön