22 Nisan 2013 #1757925

İş Bankası Kapatılan Karta Üyelik Aidatı!

Yıllar önce kapattığım öğrenci kredi kartıma 4 yıl sonra üyelik aidatı kesen İş bankasıdır. Kartın borcunu kapatıp iptal ettirmeme rağmen 50 TL üyelik aidatı kesip takibe göndermeleri işin cabası. Bankaya kredi için başvurmasam bu olaydan haberim bile olmayacaktı. Üstelik iş bankasına gidip durumu açıkladığımda kartınız veya borcunuz görünmüyor demekteler.


Bu işi nasıl çözecekler bilmiyorum ama kendileri de bizden kaynaklanan bir unutkanlık ya da ihmal sonucu olmuş bir durum diyorlar. Böyle bir şey görmedim ben. Kapatılan karta aidat kesmek ve herhangi bir bildirimde bulunmadan takibe göndermek de neyin nesi? Artık iş bankasıyla ne kendim ne de yakınlarımın çalışmayacağı kesin!

Tuğçen 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön