04 Eylül 2013

İş Bankası Kapatılan Karta Ödeme Çıkardı!

İş Bankası yapılandırılan kartımın Şubat'ın ilk haftası erken kapama tutarını öğrendiğim halde bugün başka sebeple gitmiş olduğum şubenizde öğrendim ki kartımın erken kapaması talep etmeme rağmen yapılmamış. Üstüne 348 lira daha borç çıkartılıyor. Tesadüfen gitmemiş olsam bu durumu öğrenemeyecek ve ileride de daha da mağdur edilecektim. Her türlü işlem için Arayan mesaj çeken koca bankanın beni bu denli neden mağdur ettiğini ve nasıl giderileceğini merak ediyorum.


Bankanızla çalışmak bir yana ne tavsiye ederim nede iyi bahsederim. Aynı gün kapatılan kredim de neden sorun yaşanmadığını çok merak ediyorum. Ayrıca mağduriyetimin bu denli artmasına İstanbul Kağıthane şubeniz ve müşteri hizmetlerinizin doğru bilgilendirmemesi de katkıda bulunmuştur.

Çiğdem 35 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön