15 Mayıs 2014

İş Bankası Kapalı Karta Ekstre Göndermiş

İş Bankası'ndan öğrenci kredi kartım vardı. Bu kartı satarken hiçbir ek ücret ödemeyeceğim vaad edildi ancak kredi kartımı kapattırmak istedim ve kapattırdım. Daha sonra mailime bir ekstre gönderilmiş ve kart aidatı borç olarak ekstreye yazılmış.


Hem bana kapattık dedikleri kartı hala kapatmadıkları gibi hemde kart aidatı kesmişler. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı. Biz kapattık sanıyoruz onlar borç ekliyorlar. Böyle hukuksuz yollara başvurmak adet haline gelmiş İş Bankası'nda.

Kubra 547 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön