20 Mart 2013 #1697206

İş Bankası Kapalı Karta Aidat !

Kasım ayının sonunda İş Bankasına öğrenciyken kullandığım kredi kartımı iptal ettirmek için gittim, kartımı iptal edip yerine yüksek limitli bir kart vermeyi önerdiler kabul ettim kartımın hesabındaki taksit borçlarınıda toptan yatırdım.kartı kırtıp attım.


Fakat geçenlerde internet bankacılığımı kontrol ederken öğrenci kartım için ocak ayında 40 tl kart ücreti kestiklerini fark ettim. nasıl oluyor da kasımda iptal ettirdiğim kart için ocakta kart ücreti adı altında para alınıyor.


Üstelik öğrenci kartından ücret almadıklarını vaad ettikleri halde. bankaya şikayetimi bildirdim bana gelen yazılı cevap "kart ücretini aldığınız kaliteli hizmet bedeli olarak düşünün ücret iadesi yapılmayacaktır vb"

Fatma 44 Okunma

Cevaplar

  • Fatma20 Mart 2013

    şubenize kadar gidip kredi kartımın iptalini istedim iptal edildiği söylendiği içinde kartı kırdım attım, müşteri temsilciniz iptal etmediyse burda benim suçum nedir? mesajınız çözüme ve müşteri memnuniyetine yönelik değil baştan savmadır,bir insanı sadece bir kez kandırabilirsiniz, iş bankası gibi köklü bir bankaya böyle bir tutumu yakıştıramamakla birlikte en kısa zamanda iş bankasında ki diğer hesaplarımı kapatacağımı iletirim , tabi bu kez çalışanlarınız işlerini doğru düzgün yapabilirlerse !.....

  • İş Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön