08 Mayıs 2013 #1785781

İş Bankası Kampanyalardaki Tutumu!

İş Bankasının Total kampanyası için bankanın belirttiği şekilde mesaj çekiyorum. Her mesaj sonunda telefonumdan 50 krş.mesaj ücreti kesiliyor ve anında şöyle mesaj geliyor;''Teknik bir hatayla karşılaşıldı.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.İŞBANK''. En son mesajı 07 mayıs 2013 saat:17.31 de gönderdim.


Aynı cevap geldi.Kampanyadan en az ''4'' ayrı günde '75tl.'lik yakıt almanız gerekiyor.Kampanya bitim tarihi '14 mayıs' olduğuna göre iş bankası kampanya neticesinde vereceği max puanları tüketicilere devamlı mesaj çektirerek onlardan mı çıkartmaya çalışıyor.İş bankasına yakıştıramıyorum.

Ömer 61 Okunma

Cevaplar

 • Ömer10 Haziran 2013

  İŞBANKASI'NA YAPTIĞIM ŞİKAYETİN ÜZERİNDEN BİR AYA YAKIN SÜRE GEÇTİ .HALEN CEVAP VERMEDİLER.NEKADAR DA İLGİSİZLERMİŞ.İŞ BANKASI GİBİ BİR BANKAYA YAKIŞTIRAMIYORUM.KENDİLERİNİ KINIYORUM.BAKALIM CEVAP VEERBİLECEKLER Mİ?

 • Ömer19 Mayıs 2013

  İŞ BANKASININ KAMPANYA SÜRESİ BİR HAFTA EVVELİNDEN DOLDU.SÖZDE BANKA YETKİLİLERİ HALEN BENİ ARAYACAKLAR.YAŞANAN BU DURUM KARŞISINDA İŞ BANKASI'NIN CİDDİYETSİZLİĞİNİ SİZ BANKA MÜŞTERİLERİNİN TAKTİRİNE SUNUYORUM.

 • Ömer11 Mayıs 2013

  İş Bankasının şikayetime cevabı şu şekilde;''incelememiz sonucu en kısa sürede bilgi verilecektir.''.Her halde bankanın bu basit husustaki en kısa süre dediği incelemesi bu gidişata göre günler alacağa benziyor .iş bankası gidip ciddi çalışan diğer bankaları örnek alsın.TABİKİ HER ŞEY ORTADA. İŞBANKASI NEYİ İNCELEYECEK Kİ.VATANDAŞLARIN KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN GÖNDERDİKLERİ HER BİR MESAJINA ''TEKNİK BİR HATAYLA KARŞILAŞILDI. DAHA SONRA TEKRAR DENEYİNİZ''ŞEKLİNDE CEVAP GÖNDERİP VATANDAŞIN GÖNDERDİĞ HER BİR MESAJDAN KESTİĞİ 50 KRŞ'.LARIN BİRİKİMİ ACABA BAZI KİŞİLERE VERECEĞİNİ DEĞERLENDİRDİĞİM MAX PUANLARI KARŞILAMADIMI Kİ DEMEK GELİYOR İÇİMDEN.

 • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön