05 Eylül 2013

İş Bankası Kampanya Taahhüdüne Uymamak!

BP - Maximum kampanyasında, Maximum İşyeri anlaşmalı BP istasyonlarından Maximum
Kartları ile 5 Temmuz - 15 Ağustos 2013 tarihleri arasında farklı günlerde 4 kez, 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşterilerimiz 30 TL değerinde MaxiPuan kazanacaklar.

MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanım tarihi 5 Eylül 2013'tür. Bu kampanya için mesaj ile başvuruda bulundum farklı günlerde tam 5 adet akaryakıt alışım var.

Ancak kampanya bitti puan kullanım süresinin son günü olmasına ve iki defa mail atmama rağmen hala bana dönüş olmadı. Mmüşteri hizmetlerini aradım inceleme sürüyor denmekte. İş Bankası'nı kınıyorum.

Hadi 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön