16 Mart 2013 #1689194

İş Bankası Kampanya Puanlarını Yüklemiyor!

Maximum kart ile Alpet istasyonlarında yapılan 4x75 TL ye 20 TL maxipuan kampanyasına katıldım. Üye iş yeri olduğunu maximum sitesinden teyit etmeme rağmen puanlarım yüklenmedi. Arayıp ISBN34771*** numarası ile şikayet ettiğimde 1 gün sonra hemen maille cevap atılarak kampanyaya dahil olmadığı söylendi. ISBN3479*** referans numarasıyla tekrar başvurdum ve müşteri temsilci ile üye iş yeri olduğunu birebir teyit ederek görüşmeyi sonlandırdım. Bu sefer ise İş Bankası bütün kanıtları kendim sağlamış olmama rağmen 1 haftadır incelemeyi sonlandıramadı.
Olumsuz cevap için 1 iş gününü yeterli gören İş Bankasından bütün kanıtlar ortada iken de bir cevap bekliyorum.

Emin 46 Okunma

Cevaplar

 • Emin29 Mart 2013

  Hala bir harekette bulunmayan işbankasını bu şekilde insanları kandırarak kampanya yapmamaya çağırıyorum. 20 lira için 1 ay araştırma yapan ve sonuçlandıramayan bir banka profili hiç iyi değil. Maximum kartla alışveriş yapmadan bir kez daha düşünün :)

 • Emin18 Mart 2013

  Bilgileri güncelledikten sonra yine talebiniz alınmıştır mesajı geldi ve gün itibari ile hala bir hareket yok.

 • Emin16 Mart 2013

  Bilgilerin doğru olmadığını söyleyip sadece ek bilgi istediler. Verilen referans numarasına ve o şikayete ait resmi mail adresine konu hakkında bir dönüş yapılmadı. Hala prosedürler için hızlı cevap veriliyor fakat çözüme yönelik bir cevap gelmiyor.

 • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön