16 Şubat 2013

İş Bankası Kabul Edilmeyen Harcama!

İstikbal mağazası bandırma şb.sinden yaptığım alışveriş işlemimde 1 aylık teslimat gecikmesi yaşanmış olup, alışveriş iptal edilmiştir. Bandırma iş bank muhasebe servisi yetkilisi ile bizzat tfl.ile görüşerek iptal yoluna gidilmiştir. Borç hanesinden silinmiştir. Kayıtlarda mevcuttur.Fakat taksitlerim kısmında mevcuttur.!


İstikbale,ŞB.niz Şaryöy'e,ŞB.niz Bandırma' ya nedenleri niçinleri sorulmuştur. Devamlı bu düzensizlik olmasada, ödeme noktasında taksitle muhatap olmuyor idiniz. Alamadığınız ürününüzü, iptal ettiğiniz halde taksitlerini (kime ödediğinizi bilmediğiniz halde) ödemek zorundasınız. Kime işbankasına.(27.dk.lık konuşmadan sonra 0850.lili tlf.dan öğrendim!

Fahrettin 105 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön