06 Eylül 2013

İş Bankası Jet Kredi Kartı!

3 aydır İş Bankası maaş müşterisiyim. Konuyu kısaca özetleyecek olursam 3 kere kredi kartı başvurusu yaptım. Tabi her seferinde 10 gün beklesen bir ay kadar yapıyor. Üçü de reddedildi. Sonuncusu 2 gün önce reddedildi.


Sonra ben başka bankadan kredi kartı almak için maaş bordrosu istedim. Maaş yatmasına rağmen bir ay eksik görünüyor. Ama asıl mevzu 3. Başvurunun reddinden iki gün sonra bana kartınız geldi diye telefon etmeleri. Ve bunu ben diğer bankaya başvuru yaptıktan bir saat sonra söylemeleri. Şimdi İş Bankası'nın verdiği kartı iptal etmeyi düşünüyorum. "İş Bankası, bir bankadan daha fazlası. "teşekkürler!

Süleyman 74 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön