27 Şubat 2013 #1656656

İş Bankası İznim Olmadan Hesabımdan Para Çekti!

Öncelikle şu numarayı arayıp şikayetinizi belirtin demeyin, komik olmayın çünkü saatlerce aradım ama müzik dinlemekten başka hiçbir şey yapamadım.133821** numaralı müşteri numarama ait kredi kartımın 2. borcu yapılan anlaşma gereği 3. ayın 5 i ile 15i arasında olacaktır.


Ama siz bu anlaşmayı hiçe sayıp günü gelmediği halde kredi kartımın bağlı bulunduğu hesaptan nasıl para çekiyorsunuz ?Ben bu durumu mahkemeye yansıtmakta kararlıyım ve hakkımı arayacağım. Anlaşma için o kadar imza atıyoruz ama keşke size de imza attırabilsek. Çünkü siz bize güvenmiyorsunuz ama emin olun İş Bankası sizde güvenilir bir banka değilsiniz.İlk işim Tüketici Mahkemesine başvurmak.

Arif 35 Okunma

Cevaplar

  • Arif02 Mart 2013

    Sorun hızlı bir şekilde çözüme ulaştı. Teşekkürler.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön