25 Mart 2013

İş Bankası İzinsiz Hesabımdan Trafik,Dask ve Hayat sigortası Yapıldı!

Ocak 2013'te Sivas İş Bankası Merkez Şube'de ki Banka Hesabımdan bilgim olmadan Dask,Trafik ve Hayat Sigortası yapıldı.3 aydır uğraşıyorum ve yeni iptal edildi.Birim şefi ile bu konuyu görüştüğümde bana;Kredi çekmişsiniz,bittiğine dair bize dilekçe vermemişsiniz,o yüzden sigorta yapılmış.dedi.

Öncelikle ben ev kredimi aralıkta bitirmiş ve fek işlemini de yapmıştım,ayrıca öyle bile olsa eşim sigorta elemanı aradığın da biz sigorta yaptırdık bilgisini vermişken tekrar benim bilgim olmadan sigorta yapıldı.Ve 03-15-2013'te iptal işlemi için tekrar bankaya gittiğimde;şimdi istediğiniz dilekçeyi vereyim.dedim.Bana;Dilekçeye gerek yok,ne dilekçesi denildi.

Hülya 83 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön