30 Mart 2013 #1715062

İş Bankası İstem dışı taksitlendirme

Bir banka müşteriye danışmadan nasıl kendi kafasına göre taksit erteler ve taksit uzatır? ve yapmış olduğu işlemi müşterinin şikayeti üzerine nasıl iptal etmez?


Kredi kartım ile yapmış olduğum 3 taksitli alışveriş banka tarafından 2 ay ertelenip 8 taksit ile hesabıma yansıtıldı. Bunun ile ilgili yapmış olduğum müşteri temsilcisi görüşmesi ve internet üzerinden itirazlar sonuç vermedi ve 8 ay beni borç yüküne soktu İş Bankası!

Semih 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön