18 Eylül 2013

İş Bankası İsteğimi Yerine Getirmiyor!

Usd hesabına yapılan ödemeyi , TL hesabına başvurduğum halde geçirmediler . Sonra günlük faiz işleyecekler. İş Bankası , lütfen biraz müşterilerinize ilgi gösterin.

Gökhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan20 Eylül 2013

    ek bilgileri gönderdim fakat herhangi bir dönüş olmadı ve suanda benı işbankası arıyor ve odemenızı ne zaman yapcaksınız dıyor lütfen biraz ilgilenin.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön