22 Mart 2013

İş Bankası İş'te Üniversiteli Yıllık Kart Aidatı!

3 yıldır İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kartını kullanmaktayım. Başvuruda bulunurken öğrencilik dönemi boyunca yıllık kart ücreti alınmayacağı bilgisi verilmişti. Fakat 2013 mart ayı hesap ekstresinde 20 Tl lik senelik kart aidatı kesilmiş olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve bana mail yoluyla dönüş yapacaklarını söylediler.


Gelen mailde sunmuş oldukları ayrıcalıklı hizmetin bedeli olarak görmemi istemişler. Öğrencilik durumum bitmiş olsaydı alınan kart ücretini haklı bulabilirdim, fakat kartı alırken de üzerine basa basa "öğrenciliğiniz devam ettiği sürece kart ücreti ödemeyeceksiniz" şeklinde söylemeleri üzerine bu ücretin iadesini talep etmekteyim.

Gamze 12 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön