18 Ekim 2016 #6718270

İş Bankası İşte Üniversiteli Sözde Destek Oluyorsunuz!

Kartım iş'te üniversiteli kartı olmasına rağmen tarafımdan 20 TL üyelik aidatı alındı. Adı üstünde zaten üniversiteli kartı yani aidat yok. Daha önceki senelerde de ya tutarsa mantığı ile aldıkları bu bedeli müşteri hizmetlerini aradığımda tarafıma iade ediliyordu. Bu sene bu başvurumu yapmama rağmen banka bunu kabul etmedi. Bu nasıl öğrenciye destektir?


Madem öyle kart aidatı alınacak tarafımın aranıp kartın özelliklerinin değiştiği belirtilip onayımı almaları gerekir. Kesinlikle hakkımı arayacağım. Borçlar biter bitmez de kartı kapattıracağım.

Fikret 158 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön