10 Eylül 2013
Yorum Yap
#2004790

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Yıllık Kart Aidatı Kesti!

İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kredi kartına sahibim, 04.09.2013 tarihinde üyelik aidatı adı altında 20.00 TL kesinti yapılmıştır.


Bu kartı aldığımda öğrencilerden kesinlikle para talep edilmeyeceği söylenmişti. Tekirdağ'da ki şubeye gittiğimde bana müşteri hizmetlerini arayıp genel merkez ile görüşmem gerektiği söylendi. 10.09.2013 tarihinde (bugün) 14:41 ile 14:51 saatleri arasında müşteri temsilcisiyle görüştüm ve bana gerekli bilgileri vermeyip, şubeye gitmem gerektiğini söyledi.


Yapılan kesinti yasal değildir. Kesilen ücret tarafıma ödenmezse yasal yollara başvuracağım ve banka kartımı iptal edeceğim.

Özgür 63 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları