18 Haziran 2014

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Üyelik Aidatı Aldı

Bu zamana kadar hiçbir ücret kesintisi olmadı. Son zamanlarda çıkan kullanılmayan hesaplardan hesap işletim ücreti kesileceğine dair haberler vardı. İş Bankasının müşteri hizmetlerini aradığımda bu haberlere itibar edilmemesi yönünde uyarılar veriyorlardı fakat 13.06.2014 tarihinde tarafıma hiçbir bilgi verilmeksizin kredi kartımdan 20 TL üyelik aidatı adı altında bir ücret kesilmiş. Öğrenciliğimde devam etmekte. Ben bu kartı üyelik aidatı olmadığı için tercih ettim. Madem aidat kesilecek, bir sürü daha avantajlı banka var onları tercih ederim yani.

Emre 691 Okunma

Cevaplar

  • Emre06 Temmuz 2014

    İş Bankasının göndermiş olduğu e-posta; Kredi kartları için verilen hizmetlerin eksiksiz olarak sürdürülebilmesi için deneyimli ve büyük bir personel kadrosuna, yüksek maliyetli teknolojik altyapıya ve oldukça kapsamlı bir operasyona ihtiyaç duyulmaktadır. Bankamızın komisyon ve ücretleri bu maliyetler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Bankamız uygulaması kapsamında kredi kartlarından alınan yıllık ücret söz konusu maliyetin asgari düzeyde tutulmuş bir bölümünden oluşmaktadır. İş'te Üniversiteli kredi kartlarından alınan ücret ise Bankamızın diğer kredi kartlarından alınan ücretlere göre daha düşüktür. İş Bankası olarak her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz. diye cevap verdiler.ben size niye kestiniz demiyorum.bu karttan üyelik aidatı alınmayacaktı.başvuruda öyle dediniz.alacaksan da beni bilgilendir ben kartı iptal edeyim.haber vermeden kesinti yapıyorsun.dediğim gibi aidat ödeyecek olsam başka bankaları tercih ederim.400 tl limit veriyorsun 20 tl kesinti yapıyorsun. minimum düzeyde tutuyormuş palavra.

  • Emre23 Haziran 2014

    İş Bankası olarak her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz. gibi saçma sapan bir cevap verildi.Tekrar belirtiyorum ben öğrenciyim ve bu kartın yıllık ücreti yoktu, o yüzden tercih ettim.Yıllık ücret almayan başka bankalar var, böyle olacağını bilsem o bankaları tercih ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön