08 Aralık 2014
Yorum Yap
#2880067

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

3 yıldır işte üni kredi kartı kullanıyorum. Toplamda 40 TL, yıllık 20 TL olmak üzere 2 kez üyelik aidatı adı altında bir kesinti yaşadım. Kesilen aidatların aynen geri iadesini istedim fakat hiçbir sonuç çıkmadı. Normalde kartım aidatsız kesintisiz bir karttı.

Süleyman 1.556 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman08 Aralık 2014

    Sayın, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi Defalarca bankanız müşteri hizmetleri olan 0 850 724 0 724 nolu hattan başvuru ve şikayet yapmama rağmen herhangi bir somut geri dönüş alamadım ve hala haksız şekilde aidat alımı devam ediyor.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler