17 Nisan 2013 #1747986

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

İş'te üniversiteli adı altında tarafıma bir kart gönderdiniz. Bir iki yıl hiç kullanmadım. Ayrıca sizden bu kartı talep dahi etmedim. Geçtiğimiz ay ilk kez kullandım ve ekstremde kart aidatı olduğunu görüyorum. Bu tutarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Cenk 19 Okunma

Cevaplar

  • Cenk21 Nisan 2013

    Kart aidatını ödemek istemediğimi bunun yasal olmadığını defalarca yineledikten sonra, kartımı iptal edersem bu ücretin alınmayacağı bilgisi verildi. bende iptal talebinde bulundum en kısa sürede bankayla da irtibata geçeceim. daha kalıcı çözümler üretilebilirdi.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön