09 Nisan 2013 #1733982

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartlardan Kart Ücreti Aldılar!

2, 5 yıldır İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kartını kullanıyorum. Aldığım zaman banka bana kart ücreti ve kart aidatı olmayacağını söylemişti ama bugün gelen ekstremde kesildi. Öncellikle bu kart değiştirme veya yenileme ücreti mi yoksa yıllık alınan kart aidatı mı olacak onu öğrenmek istiyorum. Ben bu konu hakkında bankadan ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorum.


Biz öğrencilerin kart aidatı verme gibi bir lüksü olmadığını ve aidat ödemeyi kabul etmeyip kartı kapatma yoluna gideceğini banka yetkililerine hatırlatmak isterim. Bankayı ve kartı seçmemdeki öncelikli tercih kart ücreti almıyor olması idi. (resim alıntıdır, işbank . com'dan) banka ile görüşmeye de gideceğim.

İsmail 48 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön