14 Şubat 2013 #1631291

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartlardan Kart Ücreti Alacakmış!

3 yıldır İş Bankası'nın İş'te Üniversiteli kartını kullanıyorum. Aldığım zaman banka bana kart ücreti ve kart aidatı olmayacağını söylemişti ama gelen ekstremde 01 Temmuz 2012'den itibaren kart ücreti olarak 20 TL alacaklarını belirtmiş.


Öncellikle bu kart değiştirme veya yenileme ücreti mi yoksa yıllık alınan kart aidatı mı olacak onu öğrenmek istiyorum. Ben bu konu hakkında bankadan ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorum. Bu ücreti ödedim bu her sene mi olacak yoksa bir kereye mi mahsus.Ayrıca bu bankayı ve kartı seçmemdeki öncelikli tercih kart ücreti almıyor olması idi. Böyle bir şey olursa kartın iptali için başvuracağım.

Hasan 57 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön