17 Ekim 2016 #6700333

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartından Kart Aidatı Alındı!

Öğrenci kartımdan kart aidatı kesintisi yapıp bunun normal bir şeymiş gibi yansıtılmasından son derece rahatsız olup kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Kartımızı iptal ettirmemizi istiyorlar galiba.

Selda 355 Okunma

Cevaplar

  • Selda18 Ekim 2016

    Hem kart aidatını geri vermiyorsunuz hem kartımı kapatmak istiyorum dediğimde hat kesildi bahanesiyle telefonu kapatıyorsunuz hem de sonradan tekrar arama yapamıyorum. O parayı paşa paşa iade edin yazabildiğim her siteye bende bunu yazmaktan çekinmem oturup da uğraşırım da!

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön