21 Şubat 2013

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartından Aidat Alınıyor!

Yaklaşık 4 yıl önce İş bankası yetkilileri kampüsümüze geldi ve bize işte üniversiteli kredi kartlarını dağıttılar. Hiç bir şekilde ücret almayacaklarını söylediler, imzaladığımız evraklarda da ücret lafı geçmiyordu. Ben hala üniversite öğrencisiyim ve bu ay ekstremde 20 tl üyelik aidatı yazısını gördüm. İmzaladığım bir belge de yok, kendin geldin dağıttın kartı.Nasıl olur da 300 lira limiti olan bir karttan 20 lira aidat kesersiniz? Hemen kartımın iptali için başvurdum. Bundan sonra da ne iş hayatında ne de başka bir yerde iş bankasıyla işim olmaz. Buradan İş bankasını kınıyorum.

Cansın 54 Okunma

Cevaplar

  • Cansın21 Şubat 2013

    Cevabınızı okudum, kartımın iptal edildiğini ve aidat ödemem gerekmediğini söylemişsiniz ama zaten benden aidatı otomatik olarak kestiniz ekstremde olduğu için de ödemiş bulundum. Paramı geri yüklemenizi talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön