01 Mayıs 2013 #1773267

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartımdan Kart Aidatı Kesildi!

İş bankasından yaklaşık 1 buçuk ay önce işte üniversiteli öğrenci kartı aldım. Alacağım zaman yetkili bir kişiyle görüştüğüm zaman hiç şekilde kart aidatı ve ücreti alınmayacağını söylemişti. Bundan 2 hafta önce üyelik aidatı denilen bir miktar para kesildi.


Müşteri hizmetlerini aradığım zaman bunun zaten kesildiği söylendi halbuki önceki konuşmamda kesinlikle böyle birşey söylenmemişti. Müşteri hizmetlerindeki görüştüğüm yetkili yapabileceğim birşey yok isterseniz dilekçe hazırlayıp size mail adresinizden döneceğiz dedi ve hala hiç bir şekilde bilgilendirme yok. Bu yapılan ne demek şimdi resmen insan soymaca öğrenciyiz ki bu kartı almışız daha neyin parasını alıyorlar anlamış değilim.

Doğancan 194 Okunma

Cevaplar

  • Doğancan02 Mayıs 2013

    Çağrı merkezinize şikakayetimi dile getirdim ve ilettim zaten sonuç insanları oyalamaktan başka birşey değil belkide şikayetimi ilettiğim yetkili şikayetimi almadı bile olumlu yada olumsuz bir geri dönüş yapılmadı..

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön