18 Mart 2014

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kart Yüksek Aidat Alıyor

İş Bankası'nın İş'te üniversiteli kartını kullanıyorum. Geçen sene 25 TL aldıkları kart aidatı bu sene 40 TL olmuş. Bu kart verilirken kart aidatı alınmayacağı söylenmişti, her sene artarak aidat alınmaya devam ediliyor. Bir öğrenci kredi kartı için normal kredi kartlarından bile fazla aidat isteniyor.

Bu haksız durumdan şikayetçiyim. Ekstremden düşülmesini istiyorum. Aylık borcumun yarısından çoğunun aidat olarak kesilmesi çok büyük haksızlık. Bu paranın alınmasının bir sebebi bile yok şikayetçiyim.

Cantekin 70 Okunma

Cevaplar

  • Cantekin18 Mart 2014

    Çözüm bulunmadı, otomatik cevap gönderiliyor. Maillerindeki ifadeler birbiriyle çelişiyor. Sözleşmemde alınması ortaklaşa kararlaştırılan sabit bir tutar yok. Banka yanlış bilgi veriyor.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön