04 Ocak 2016

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Öğrenci olmama rağmen 25/12/2015 tarihinde kartımdan 20 TL'lik bir kart aidatı kesilmiştir. Kartı alırken öğrenci olduğum süreç içerisinde kart aidatı olmayacağını olsa dahi talep etmem dahilinde kart aidat iadesi gerçekleşeceği bilgisini almıştım.


Çevremde kullanan arkadaşlarımın talepleri sonucunda hesaplarına paranın döndüğünü biliyorum. En ufak bir ödeme gecikmesi yapmamama karşın kesilen bu ücretin acilen tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Ata 92 Okunma

Cevaplar

  • Ata'nın Teşekkür Mesajı08 Ocak 2016

    Sorunum çözüldü, ilginiz için teşekkürler.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön