16 Nisan 2013 #1746600

İş Bankası İş'te Öğrenci Kartına Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Üniversiteye başladığımda İş'te Üniversiteli kartı başvurusu için kurulan standın başında duran görevli ile görüştüm. Hiç bir ücret kesilmeyeceği konusunda anlaştık. Öğrenciliğimi geçen ay dondurdum. Bu ay 40 TL aidat kesilmiş. İster kesin, ister kesmeyin ancak o para beni zengin de fakir de yapmaz. Ancak taksitlerim biter bitmez kartı kapattıracağım.

Volkan 54 Okunma

Cevaplar

  • Volkan18 Nisan 2013

    Talebimi gören İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi tarafından kısa bir sürede hızlı bir dönüş aldım. Telefonu açtığımda bu konudaki işlemlerimi halletmiş olduklarını ve çoktan yıllık ücreti geriye yatırdıklarını öğrendim. Hiç bir bekletilme vs. yaşamadım. Çok hızlı şekilde sorunum halledildi. Teşekkürler İş Bankası, seni seçtiğim için hala mutluyum.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön