17 Eylül 2013

İş Bankası İşsiz Olmama Rağmen Borç Ödetiyor!

26 Temmuzda işveren tarafından işten çıkarıldım. İşsizlik sigortam olduğu için 1 Ağustos'ta kredi kartı borcumun ödenmesi için gereken tüm evrakları Anadolu Hayat emeklilik Şube Müdürlüğüne gönderdim. 13 gün boyuna kargomun ulaşmış olmasına rağmen ulaşmadıklarını ifade ettiler. Daha sonra hata yaptıklarını söyleyip, kargomun ulaştığını fark edemediklerini söylediler.

Bugün 17 Eylül ve bana 1, 5 aydır işsiz olmama rağmen kredi kartı borcumu ödetiyorlar. Bu mu işsizin yanında olmak. Sigorta yapana kadar çok kez aradılar. Sonrasında hiç ilgilenmediler. Tek söyledikleri söz işlemler devam ediyor, oysaki bir ay içinde olumlu olumsuz döneceğiz demişlerdi. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Eylul 56 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön