07 Mayıs 2013 #1783897

İş Bankası İşletim Ücretleri!

2007 yılından beri kurumsal müşterisi olduğum İş Bankası, daha sonra kurumumla maaş anlaşmasını kaybetmiş olmakla birlikte birçok müşterisini tutmaktadır. Anlaşmalı diğer bankadan doğrudan tüm maaşımı İş Bankası'na yatırarak kullanıyorum ve bu alışkanlıklarımı değiştirmedim. Hali hazırda ürün ve hizmetlerinden yararlandığım banka; bu sene itibariyle işlemlerimden ücret ve kredi kartımdan işletim ücreti kesmeye başlamıştır.


Bankaya çağrı merkezi yoluyla başvurum olumsuz sonuçlandı (mail ile cevap verdiler), tekrar yaptığım itiraz başvurusuna ise cevap alamadım. Herhangi bir iade gerçekleştirilmedi, acilen tarafıma iade yapılmasını talep etmekteyim.

Fatih 23 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön