23 Şubat 2013

İş Bankası İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Mersin pozcu İş Bankası şubesinden anneme 660**504 hesap nolu hesap açtırdım.90 tl ye yakın hesap işlem ücreti kesmişler.müşteri temsilcisiyle görüştük iadesi için şubeyle görüşmemizi yardımcı olacaklarını söylediler.


Ayrıca iş bankası kendi sitesinden de şikayetimizi ilettik 10 gün oldu daha arayanda olmadı.Bu kadar müşterisine ilgisiz olan banka anlayışı görmedim.Her şey para değildir.

Aytaç 54 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön