12 Temmuz 2013

İş Bankası İşletim Ücreti Hakkında Önceden Bilgi Verilmemişti!

Göndermiş olduğunuz e- postada ; bankanıza Fatura Ödeme Talimatı vermediğim , Anadolu Hayat Emeklilik poliçesi yaptırmadığım gerekçesi belirtilmiştir. Bu kartlar bize verilirken böyle bir açıklama ve bilgilendirilme yapılmamıştır . Bu bilgiler hesabımdan kesinti yapıldıktan sonra söylenmiştir .

Üstüne üstelik masraf alınmayacaktır diyerek kredi kartıda verilmiştir . Bende İş Bankası'na güvenerek almıştım. Tarafımdan alınan ücretin iadesini talep ediyorum . Bunun için gerekli tüm mercilere başvuru yapacağım . Siz banka olarak bana ne hizmet verdiniz ki , benden ücret alıyorsunuz . Ben hesap bile işletmedim neyin ücretidir .

Salih 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön