07 Eylül 2013 #1998853

İş Bankası İşletim Ücreti Almaktan Vazgeçmiyor!

15 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Bankam -İçimden bankam demek hiç geçmiyor aslında- şimdiye kadar kesmediği işletim ücretini bu senenin ilk 6 ayında 50 TL olarak kesti. Sebep olarak otomatik ödemelerimi iptal ettiğim söylendi. Otomatik ödemelerimi de kredi kartımı da İş Bankası'nın başka bir keyfi uygulamasına kızdığım için kapatmıştım.


Neyse sineye çektik ve 2 otomatik ödeme talimatı verdik. Reklamlarına baktığınızda özü sözü bir olan bu banka bana verdiği sözü tutamadı, yine 50 TL kesti. İade talebim de otomatik bir maille reddedildi. Bu sefer kartımı kapatmakla kalmayacağımı, THH' ye giderek paramı geri alacağımı. 15 yıllık müşterinizin artık sabrının kalmadığını bildiririm.

Uğur 39 Okunma

Cevaplar

  • Uğur12 Kasım 2013

    Banka benim için artık yok.

  • Uğur10 Eylül 2013

    İŞ BANKASI KEYFİ UYGULAMALARINA SON VERMEMEKTEDİR.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön