01 Şubat 2014 #2269676

İş Bankası İşletim Ücreti Almakta Israrcı

İş Bankası ile 10 senedir çalışıyorum. Hem vadeli hemde vadesiz hesaplarım var. Her ay düzenli olarak vadeli hesabıma para yatırıyorum. Ancak bu ay yanlışlıkla anneme verdiğim parayı vadesiz hesabıma yatırmışlar. Bunun üzerine internet bankacılığı ile paramı yatıracaktım ki hesabımdan 47,62 TL. hesap işletim ücreti kesilmiş.


Hemen şubeyi aradım bana yardımcı olan bayan bir yazı yazmamı ve işletim ücretinin iptalini istediğime dair bir yazı göndermemi istedi. Yazıyı gönderdim, bekledim, 2 gün sonra paranın iade olduğuna bakmak için internetten baktığımda bir de ne göreyim bir 47,62 TL daha kesilmiş. Bir an önce benden haksız yere kesilen 95,24 TL'nin hesabıma tekrar yatırılmasını istiyorum.

Arsen 55 Okunma

Cevaplar

  • Arsen02 Şubat 2014

    Kesinlikle bana mail olarak gönderilen cevabı kabul etmiyorum. Zaten 2 senedir düzenli kullanmadığım vadesiz hesabım için kesilen 95,24 TL. ücreti geri istiyorum. Aksi halde ivedi bir şekilde vadesiz hesabımın kapanmasını ve ilerleyen zamanda da hiçbir şekilde faiz konusunda pazarlık yapmadığım vadeli hesabımın kapanmasını istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön