23 Ocak 2014

İş Bankası İşletim Ücreti Aldı

Kredi kartımdan 6. ay ve 12. ay'da hesap işletim ücreti adıyla kesilen 47.26 TL haksız kesintinin iadesini talep ediyorum. İş Bankası, lütfen yaptığınız kesintilerden en azından müşterilerinizi bilgilendirin. Kesinti yapıldığını yanlışlıkla fark etmem size olan güvenimi de sarstı. Tüm hesaplarımı en kısa sürede kapatmayı düşünüyorum.

Halit 49 Okunma

Cevaplar

 • Halit04 Ağustos 2015

  o en yakın zaman daha gelmemiş olmalı.

 • Halit02 Ekim 2014

  Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı, ücret iadesi için de kaymakamlığa başvuru yaptım. Değerli okurların bilgisine... Bankayı muhattap almıyorum.

 • Halit27 Ocak 2014

  Klasik bir cevap aldım. İş Bankasının herhangi bir ürününü kullanmayı düşünmüyorum.

 • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön