06 Mayıs 2013 #1780190

İş Bankası İşletim Ücreti Aldı!

Türkiye İş Bankası müşterisiyim bir ay önce telefon bankacılığı aracılığı ile müşteri temsilcisi ile görüştüm. hesap işletim ücreti hakkında kampanyaya katıldım. bana verilen bilgide kredi kartı borcumu mevduat hesabımdan yaparsam benden hesap ücreti alınmayacağı söylendi . bir hafta geçmedi bir baktım hesabımdan para eksik bankayı aradım şubenizle görüşün dediler şube ile görüştüm genel müdürlük kesiyor dediler şikayetçiyim bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Samet 28 Okunma

Cevaplar

  • Samet08 Mayıs 2013

    konu ile alakalı olarak tüketici hakem heyetine başvuracağımı ve sonuna kadar hakkımı arayacağımı bildirmek isterim hatta geçmişe yonelik tüm kesintileri talep edeceğimi dayanak olarakta Yargıtayın, bankaların aldığı yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesini haksız kazanç ve yasalara aykırı bulduğu için borçlar kanunu'nun 125.maddesine göre yıllık kredi kartı kullanım ücreti kesilmesine karşı 10 yıl içinde itiraz edebileceğini hükmetti yargıtay 13.hukuk Dairesinin konuya ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön