10 Şubat 2014 #2285779

İş Bankası İşlemlerim Hakkında Bilgi Alamıyorum!

İş Bankası Maximum kartımda aniden yükselen borcum hakkında bilgi almak için aradım fakat bana dönem içi harcamalarını gönderemeyeceklerini ilettiler. Geçmiş borçlarımı göndermeyi çözüm olarak sundular. Ben bu aydan bahsediyorum bu kadar harcama olmadı diye onlar halen bana geçmiş dönemden bahsediyorlar.


Eğer ki adıma başka işlem yapılmışsa kartımdan ve yapılmaya devam ederse iş bankası bu durumu göze alabiliyor mu benim adıma?

Cansel 97 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön