04 Mayıs 2013 #1778171

İş Bankası İşlemin Yapılmaması!

Bugün işbankasının tavukçuyolu şubesine oğlumun kumbarasını açtırıp hesabımıza para yatırmaya gittim. 45 dk. bekledim, nihayet sıra bana geldi kumbarayı açtırmak istediğimi söyledim gişe çalışanı elime bantı tutuşturup kenara geçip 10'ar 10'ar bantlamamı söyledi başımdan kaynar sular döküldü.


Bende aynı işlemi caddebostan şubesinde yaptırdığımı ancak bu işlemi gişe çalışanının yaptığını söylediğimde en az 15 dk ayırması gerektiğini diğer bekleyenlere ayıp olacağını söyledi (buarada 2 gişe açık diğer gişe müşteri almıyor ne işlem yapıyor bilmiyorum sadece 1 gişe işlem yapıyor. )lütfen çalışanlar değiştirilsin. daha güler yüzlü ve işini bilen kendi işini müşteriye yaptırmayanlar çalışsın.

Zübeyde 506 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön